شادروان

دانلود شادروان فیلمی به کارگردانی و نویسندگی حسین نمازی و تهیه کنندگی عباس نادران محصول سال ۱۴۰۰ است. فیلم شادروان دومین اثر حسین نمازی در مقام کارگردان و روایتی شیرین از یک ملودرام اجتماعی در بستر خانواده ای حاشیه نشین است.

ژانر: اجتماعی

سال انتشار: ۱۴۰۰

کارگردان و نویسنده: حسین نمازی

بازیگران فیلم

سینا مهراد، گلاره عباسی، نازنین بیاتی، بهرنگ علوی، رویا تیموریان، چهره هایی چون رضا رویگری و بهرام ابراهیمی نیز در این اثر سینمایی به ایفای نقش می پردازند. در کنار اسامی نام برده شده در این فیلم چهره های تئاتری چون ایمان برات پور، محسن مهری، سجاد رضایی، حافظ نبی زاده، بهناز نادری، اعظم کبودیان، فرناز صالحتاش، الهه افشاری، بابک جعفریه، مریم افشار و محمدموسی اکبری نیز نقش آفرینی می کنند.

خلاصه داستان فیلم

<<شادروان>> به دردسرهای یک خانواده پس از فوت ناگهانی پدرشان می پردازد. خانواده آنها که در حاشیه شهر زندگی می کنند درآمدی جز فروش سبزی ندارند و حالا با درگذشت پدرشان ماجراهای تازه ای برایشان بوجود می آید. دیالوگی از فیلم : آهو من از وقتی بچه بودم تو سر همه فرو کردم بهم بگن نادر مارادونا؛ هردومون کله فرفری، بچه پر رو ، دنبال یه توپ که حتی اگه با دست هم شده گلش کنیم.

بازیگران فیلم

سینا مهراد، گلاره عباسی، نازنین بیاتی، بهرنگ علوی، رویا تیموریان، چهره هایی چون رضا رویگری و بهرام ابراهیمی نیز در این اثر سینمایی به ایفای نقش می پردازند. در کنار اسامی نام برده شده در این فیلم چهره های تئاتری چون ایمان برات پور، محسن مهری، سجاد رضایی، حافظ نبی زاده، بهناز نادری، اعظم کبودیان، فرناز صالحتاش، الهه افشاری، بابک جعفریه، مریم افشار و محمدموسی اکبری نیز نقش آفرینی می کنند.

خلاصه داستان فیلم

<<شادروان>> به دردسرهای یک خانواده پس از فوت ناگهانی پدرشان می پردازد. خانواده آنها که در حاشیه شهر زندگی می کنند درآمدی جز فروش سبزی ندارند و حالا با درگذشت پدرشان ماجراهای تازه ای برایشان بوجود می آید. دیالوگی از فیلم : آهو من از وقتی بچه بودم تو سر همه فرو کردم بهم بگن نادر مارادونا؛ هردومون کله فرفری، بچه پر رو ، دنبال یه توپ که حتی اگه با دست هم شده گلش کنیم.

دانلود فیلم شادروان با بازی سینا مهراد (بدون سانسور)

بیوگرافی برد پیت بازیگر فیلم معروف تایتانیک

دانلود سریال می خواهم زنده بمانم

دانلود سریال سیاوش

دانلود سریال ملکه گدایان

دانلود سریال داراکولا

دانلود سریال گیسو تمامی قسمت ها

دانلود فیلم دینامیت

فیلم ,خانواده ,بچه ,چون ,پدرشان ,چهره ,در این ,می کنند ,فیلم شادروان ,حسین نمازی ,پدرشان می ,کبودیان، فرناز صالحتاش، ,اعظم کبودیان، فرناز ,کنند خلاصه داستان ,درگذشت پدرشان ماجراهای

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

minocomputeri راز hakinge مطالب اینترنتی zamaanb مطالب اینترنتی الماس شهر فیلم و سریال ها شما بیا